Kurumsal

Teknolojiler, moda, zevkler, trendler. Her şey hizla değişiyor… Bu baş dondurucu değişim içerisinde hem varliğini devam ettirebilmek hem de değişime uyumlanabilmek hayati bir konu haline geldi. Bunu başarabilmek için size yon gosterecek kuzey yildiziniz olmali; her şey değişse bile o orada size gideceğiniz yolu, rotayi çizebilmeli. Bizim kuzey yildizimiz daima değerlerimiz oldu.

İnsan ve Çevre Sağliğina Saygili Olmak. İçinde bulunduğumuz 21. Yuzyilin en onemli sorunu insan faaliyetlerinden kaynaklanan çevre kirliliği ve sera gazi emisyonunun yol açtiği iklim değişikliğidir. Gelecek kuşaklarin ihtiyaç duyacaği kaynaklarin varliğini ve kalitesini bugun yaptiğimiz ekonomik, sosyal ve fiziki faaliyetlerle tehlikeye atamayiz. Biz bu temel değerimizden hareketle “çevre yonetim sistemine” sahip, uretim faaliyetlerini uluslararasi normlara uygun yapan, dahasi doğadaki karbon ayak izlerini silmek için ekstra sorumluluklar ustlenen çozum ortaklariyla çaliştik ve çalişiyoruz. Bu temel değer çevreye ve insan sağliğina dost yeni teknolojileri araştirmak ve takip etmek dolayisiyla değişime uyum sağlamak açisindan da son derece stratejik onem taşiyor. İşte SOMLED bu anlayişin bir urunudur.

SOMLED % 80 enerji tasarrufu sağlayan, sera gazi salinimi sifir ve renk algilamanin gun işiğina en yakin gerçekleştiği bir aydinlatma markasidir. SOMLED uluslararasi standartlara uygun, butun laboratuvar testlerinin titizlikle yapildiği tesislerde uretilmektedir.

Takim Ruhu.  Çozum ortaklarimiz, çalişanlarimiz ve muşterilerimizle “kazan-kazan” ilkesine dayali ilişkiler kurmak diğer bir temel değerimiz oldu. Biz kitlik değil zenginlik felsefesinden yola çikarak hareket ediyoruz: hem bu ekosistemin hem de sosyoekonomik sistemin hepimize yetecek kadar zengin olduğuna inaniyoruz. Bizim için buyumek demek; çozum ortaklarimizla, çalişanlarimiz ve muşterilerimizle ve hatta rakiplerimizle buyumek ve zenginleşmek demektir. SOMLED bu temel değerin bir sonucudur.

Muşteri Memnuniyeti ve Mutluluğuna Odakli. Biz muşterilerimizin ihtiyaçlarini beklentilerinin uzerinde karşilayip, hayatlarina arti değer katmaya kendimizi adadik. SOMLED kendimizi kalite tutkusuna ve hayatiniza arti değer katmaya adayişimizin bir urunudur.

Somelpa Elektrik olarak sizlere SOMLED’i sunmaktan gurur duyariz.